Savan Hayvanlar Nokta Bağlayın

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 29 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Abuzz
Çocuğunuzun boş vakitlerini değerlendirmesi için harika bir oyun seçeneği sizleri bekliyor.

Çocuğunuzun okul öncesi dönemde kendini geliştirmesi ve zeka gelişimini tamamlaması için doğru ve kaliteli oyunlar oynaması gerekmektedir. Bu durumun farkında olan ebeveynler kendileri için ve çocuklarının geleceği için onlar bu değerli boş vakitlerini kaliteli bir şekilde değerlendirme hususunda yardımcı olmalıdırlar. İşte bu durumdaki çocuklar için özel olarak üretilmiş olan bu oyunda tam da çocuğunuzun zeka gelişimini desteklemek üzere kurgulanmıştır. Çocuğunuz bu oyunu oynarken hem boş vakitlerini değerlendirecek hem yeni hayvan isimleri öğrenecek hem de zeka gelişimine eğlenerek katkıda bulunmuş olacaktır.

Oyunun mantığı son derece basit olup çocuğunuz için uzman kişiler tarafından üretilmiştir. Çocuğunuz için oyun ekranında karşısına savan hayvanlarının resimleri çıkacak ama tam olarak değil. Kenar çizgilerinin silinmiş olarak verildiği hayvanları verilen noktaları birleştirerek oluşturmaya çalışacaktır. İstediği renk kalem kullanarak oluşturabileceği bu hayvanlar ile hem bilmediği yeni isimler öğrenecek hem de zeka gelişimine katkıda bulunacaktır. Çocuğunuzun zeka gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız bu oyuna da mutlaka sahip olmalısınız.

Çocuğunuzun el göz koordinasyonunu başarılı bir biçimde yapmasını sağlayacak olan bu oyun sayesinde siz de çocuğunuza yardım etmenin haklı gururunu yaşayacaksınız. Hemen indirin ve bu harika oyunu oynamaya hemen başlayın. 

Savan Hayvanlar Nokta Bağlayın indir